Email & Telefon:

Firma Profilimiz

Yılmaz Yangın Söndürme

Firmamız Yangın Söndürme Cihazlarının, Dolum-Bakım ve Periyodik Kontrol işlemlerini Sanayi Ticaret Bakanlığından Belgeli olarak Yapmaktatır.Konusunda Uzman Kadrosu ile yerinde tespit çalışmaları ve Yangın Eğitim konularında Hizmet vermektedir.Ürünlerimizin tamamı TS EN Belgelidir.Ayrıca ISO-9001 Kalite Güvencesinde üretilen Malzemeler CE Sertifikasınada Sahiptir.

1996 Yılından beri Doğu Anadolu Bölgesine Yangın Söndürme Cihazlarının Dolum - Bakım - Satış - Teknik Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Sunmaktadır.Sektörün en önemli Firmalarının Temsilciliğini yapan Şirketimiz geniş ve Kaliteli bir ürün yelpazesi ile Siz Müşterilerimize Hizmet vermektedir. Yılmaz Yangın Söndürme olarak başlamış olduğumuz bu sektörde her çeşit, boyut ve ebatta Yangın Söndürme Cihazlarını en kaliteli, Dayanıklı ve Ekonomik şekilde Müşterilerine Sunmaktadır.

Erzurum Yangın Söndürme
İLETİŞİM NUMARAMIZ: +90 555 971 12 44

Firmamız Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tarafından Yangın Söndürücüler Dolum ve Bakım Yeterlilik belgesine sahiptir.

Firmamız Tarafından Kullanılan Yangın Söndürme Tozları ithal ABC olup, A; Katı, B; Sıvı, C; Gaz Yangınlarında Üstün Söndürme Özelliklerine Sahiptir.

CO2 gazı sıvı (likit) haldedir.Dış ortama çıktığında havanın oksijeni ile birleştiğinde kar haline gelir.Söndürücü ve -79 santigrat derecede soğutma etkisi vardır.

© 2021 Yılmaz Yangın Söndürme Sistemleri - Tüm Hakları Sakldır | By